Słuchacze naszego uniwersytetu mieli wyjątkową okazję skorzystania z zajęć prowadzonych przez p. Pawła Reszkę. Przychodzili chętnie i licznie głównie dlatego, że atmosfera była wspaniała i pełna zrozumienia dla braku umiejętności w tak oczywistych obecnie dziedzinach.

Sam prowadzący tak wspomina te spotkania:

 

   ?Przez ostatnie 5 tygodni miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić jako wolontariusz warsztaty z obsługi smartfonów. Fantastyczna grupa słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dobczycach licznie przychodziła na wszystkie zajęcia i z wyjątkową łatwością chłonęła wiedzę.

    Posługiwanie się smartfonem wydaje się tak oczywiste i intuicyjne, że nie wymaga nawet instrukcji obsługi. Jednak współczesne urządzenia posiadają tak wiele funkcji, że nie zawsze jesteśmy w stanie korzystać z nich w pełni bez dodatkowej wiedzy. Starałem się opowiedzieć o tych najważniejszych i najbardziej przydatnych funkcjach, tak aby słuchacze mogli w miarę swobodnie posługiwać się smartfonem w różnych sytuacjach.

     To był dla mnie cudownie spędzony czas i możliwość poznania wyjątkowych ludzi. Bardzo dziękuję UTW za możliwość podzielenia się wiedzą, słuchaczom za wyrozumiałość i miłe przyjęcie. Dziękuję również Karolinie za pomoc w przeprowadzeniu zajęć. Mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnym semestrze?.

 Mamy również taką nadzieję, a teraz serdecznie dziękujemy!

 Wspólne zdjęcie wykonała Karolina Machnicka/DPI24-Dużo Pozytywnych informacji/